iPad 3 włączyć okulary darmowe 3d ekran

iPad 3 włączyć okulary darmowe 3d ekran

16 stycznia, 2020 Wyłącz przez webadmin

 

Najnowsze plotki na temat iPada 3 sugerują, że Apple włączy darmowe okulary 3D do ipada 3,ale jeszcze go nie kupujemy.   Chcemy przekazać naszym czytelnikom wszystkie wiadomości, które otrzymujemy na temat iPada 3, ale chcemy też upewnić się, że nie są fałszywe.

Zamiast nazywać to iPadem 3, Apple może wprowadzić iPad3D, który byłby całkiem odpowiedni, biorąc pod uwagę, że jest to trzecia generacja, prawda?   Zatrzymajmy się na chwilę i naprawdę pomyślmy o tym, ilu użytkowników by tego chciało, a ilu by go nienawidziło.

Nintendo 3DS, chociaż był to dobry pomysł, aby odwołać się do ich docelowej grupy wiekowej; wciąż brakowało niczego imponującego.   Inne tablety inwestują w tę technologię, ale nie wydaje się, aby były warte problemów z jabłkami i zwiększonych kosztów.   Czy chcesz 3D na iPadzie 3?

Możemy go zobaczyć w przyszłości, ale nasza opinia jest taka, że więcej osób nie będzie tego chciało w porównaniu do tych, którzy tego chcą.   Oto spojrzenie na to, skąd pochodzą plotki, zgodnie z publikacją RCR wireless.   W ogóle wątpimy w wiarygodność tych plotek.

Źródło plotek

Anonimowy hollywoodzki informator stwierdził: fakt, że iPad 3 jest 3D jest martwym certyfikatem.   Powiedziała, że ekran będzie prawdziwą magią, a duże studia filmowe biegają obecnie jak niebieskie muchy, próbując przygotować wiele treści 3D przed datą premiery iPada 3.

Wygląda na to, że ta plotka wynika z wycieków z fabryki FoxConn w Chinach, która obsługuje większość produkcji dla Apple.   Chociaż trzech pracowników zostało niedawno aresztowanych za przecieki, RCR Wireless wydaje się być jedynym, który ma tę plotkę, co oznacza, że może nie mieć dużej wagi.

Sylvie Barack, redaktor RCR stwierdziła::

FoxConn – lub Hon Hai manufacturing, jak to się nazywa na Tajwanie-znany z tego, że płynie lepiej niż święte wiadro, już rozlał fasolę 3D iPada do kilku naszych bliskich źródeł branżowych.

Zgodzimy się, że Apple spojrzał na tę technologię, ponieważ niedawno uzyskał patent na trójwymiarowy system wyświetlania, jednak nie wydaje się to praktyczne w porównaniu z dodatkowymi kosztami w dzisiejszych czasach.