iPad 3 Wifi Wersja Dla Chin, nowy tablet jest najlepszy!

iPad 3 Wifi Wersja Dla Chin, nowy tablet jest najlepszy!

16 stycznia, 2020 Wyłącz przez webadmin

 

Pojawiły się wiadomości, że Apple iPad 3 Wi-Fi zostanie uruchomiony w najbliższych dniach na chińskim rynku.

Model urządzenia Wi-Fi przechodzi certyfikację jakości w autentycznych centrach Chin. Prawdopodobnie zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Istnieją jednak pewne przeszkody w tym zadaniu, które spowodowały pewne problemy związane z wydaniem produktu.

Bez względu na to, jak niesamowite są produkty Apple, istnieją wątpliwości co do wszelkich wad, jednak centra testowania jakości chińskiego rynku elektronicznego odczuwały pewne wady, a producenci oświetlenia i wyświetlaczy, Proview, twierdzili przeciwko temu. Chiny są regionem, który jest powszechnie znany z szerokiego korzystania z aplikacji wysokiej jakości i postrzegali Apple jako drugą opcję; w szczególności Samsung nadal jest liderem pod względem jakości telefonu. Problem z wyświetlaczem zgłoszony przez Proview wydaje się być przyczyną opóźnienia wydania urządzenia. To w dużej mierze dowodzi aktywnego myślenia chińskich pracowników; oczywiście trudno będzie przejść przez ich drzwi.

Chińscy miłośnicy Apple z pewnością będą musieli poczekać na model 3G, dopóki certyfikowane Centra nie przekażą modelu bez żadnych roszczeń. Nie ma o czym mówić, kłótnia o znak towarowy trwa.
Pojawiły się również wiadomości, że CEO Apple ma tendencję do spotykania się z urzędnikami rządowymi, chociaż cel spotkania nie został jeszcze jasno ogłoszony, ale bardziej oczywista jest troska o iDevices. Byłoby bardzo szokujące, gdyby dyrektor generalny omawiał cokolwiek innego niż uruchomienie iPada 3. Mam nadzieję, że Chińczycy mogą mieć szczęście, aby dostać się tylko na iPada 3. Istnieje podejrzenie, że tablet osiągnie znaczącą ocenę.

IPad 3 jest obecnie najczęściej dyskutowanym tabletem wśród społeczności Apple. Otrzymano pozytywne raporty dotyczące rekomendacji produktu. Chociaż zdarzały się pewne problemy z ogrzewaniem i ładowaniem iPada 3 pod dużym obciążeniem, ale nadal urządzenie było zaliczane do najlepszych tabletów zainstalowanych do tej pory. Zgodnie z najnowszym raportem zdolność rozdzielcza urządzenia była znaczącą przyczyną tak znaczącego rankingu. Głębokie szczegóły i dokładność kolorów DOPROWADZIŁY urządzenie do perfekcji, a w poprzednim rankingu iPad 3 został oznaczony na szczycie. Trzeba powiedzieć, że iPad 3 okazał się jednym z największych osiągnięć Apple.

Nie jest to jedyna funkcja, dzięki której apple iPad 3 trafia na lepsze trasy.

Unikalny styl pracowników Apple zawsze był powodem, dla którego wprowadzono produkty, które przewyższałyby się na rynku. Żywotność baterii, doskonałość dźwięku, kamera i wyświetlacz oraz łączność to najważniejsze cechy, których wielu szuka, wybierając dobre urządzenie elektroniczne. IPad 3 ma wszystkie te funkcje i najlepszą jakość, jaką można osiągnąć. Wyświetlacz Retina iPada 3 jest niesamowity i zapewnia wysoką dokładną rozdzielczość. Funkcja kamery znowu świetna praca; udostępnianie, edytowanie i przeglądanie zdjęć w najlepszej jakości jest dokładnie tym, czego szukałeś. Aparat ma 5 megapikseli, a wynik, który otrzymasz, jest czymś, czego nie możesz znaleźć na żadnym innym tablecie. Doskonała wydajność iPada 3 została wprowadzona również w innych funkcjach. TABLET działa dość szybko, a jakość wyników, które otrzymasz, z pewnością pozostawi twoje usta zwisające. Chociaż istniały pewne problemy z czasem pracy baterii; ogrzewanie i opuszczanie baterii w godzinach intensywnej pracy było niepokojące. Mimo to, zgodnie z najnowszym raportem Consumer Reports, żywotność baterii jest lepsza niż w przypadku wszystkich innych tabletów i dlatego wciąż pozostaje nam ocenić ten iPad jako najlepszy.

Twierdzi się również, że iPad 3 miał więcej problemów z ogrzewaniem niż poprzednie premiery, ale ten problem nie okazał się zbyt duży, aby wpłynąć na reputację urządzenia. W produktach Apple zawsze była jedna dobra rzecz: zawsze były doskonałe w ogóle. Problem z baterią polegający na tym, że nie ładuje się, gdy ciężka wybrana gra jest odtwarzana z pełną jasnością, był dobrym punktem, ale fakt, że ten problem występuje tylko pod pewnymi warunkami i że ogólna cecha iPada pozostaje w tyle za tym problemem, sprawia, że iPad 3 znów jest ulubionym. To prawda, że nie było jeszcze lepszego tabletu niż ten, ponieważ nie brakowało wystarczająco znaczącego, aby obniżyć koszt tego iPada.

Wszystkie roszczenia nie kończą się tutaj, odnotowano również, że chociaż wyniki w wysokiej rozdzielczości są świetne i doskonałe, ale istnieje problem, gdy wykonuje się badanie o niższej rozdzielczości. Na przykład podczas czytania e-dziennika niektóre treści mogą wyglądać okropnie i gorzej niż to, jak pokazano na iPadzie 2. Ten punkt może wywołać szum wśród ludzi, ponieważ fakt, że tablet sprawia, że rzeczy, które wyglądały lepiej w poprzednim iPadzie wyglądają gorzej w swojej rozdzielczości, jest niepokojący. Prawdopodobnie jest to odwrotna strona.
Możesz także obejrzeć fajne akcesoria i gry Retina iOS na iPada 3.