Wyciek kodu prototypu iPada 3 pokazuje procesor A6 i 4G LTE

Wyciek kodu prototypu iPada 3 pokazuje procesor A6 i 4G LTE

16 stycznia, 2020 Wyłącz przez webadmin

 

Nowy raport na temat iPada 3 w BGR pokazuje, w jaki sposób zostały one dostarczone i ujawnione, co wydaje się być uzasadnionymi obrazami, wyciekiem szczegółów procesora i innymi sklasyfikowanymi specyfikacjami.   Wewnętrzne źródło twierdziło, że mają prototyp iPada 3 do dyspozycji, a przy pomocy iBoot odkryli dwa modele nowego tabletu, a także stwierdzenie, że ten tablet będzie marzeniem wielozadaniowym.

iBoot to narzędzie używane przez programistów i zdolne do przeglądania linii kodu.  

Jak już wcześniej informowaliśmy, kod odnosi się do J1 i J2 lub do ipada 3, 1 i iPada 3, 2.   Jednym z największych odkryć jest to, że jedna z dwóch wersji apple iPad 3 prawdopodobnie będzie obsługiwać 4G LTE.   Dalsza wisienka na torcie pokazuje, że

chociaż jedna wersja będzie po prostu Wi-Fi, druga będzie GSM/CDMA/LTE, wyposażona nie tylko w jedną firmę mobilną, ale także we wszystkich głównych operatorach.   Po sprawdzeniu wyciekłych zrzutów ekranu nie byliśmy w stanie zobaczyć, gdzie BGR robi to uzasadnienie, chyba że źródło osobiście potwierdziło tę funkcję.

Jeśli te zrzuty ekranu można wierzyć i są one naprawdę prawdziwe, dają również wyobrażenie o procesorze, który będzie pod maską przyszłego tabletu.   IPad 3 będzie podobno obsługiwał procesor A6, który jest w kodzie jako identyfikator: S5L8945X. obecne procesory Apple A4 i A5 są oznaczone identyfikatorami: S5L8930X i S5L8940X.

ponieważ nowy identyfikator jest tylko wzrostem do numeru identyfikacyjnego 45, a nie 50, można założyć, że zamiast tego zobaczymy ulepszony układ A5 – ale byłoby to bezprecedensowe.   Źródło wydawało się jednak pewne, że jest to w rzeczywistości A6 i że możesz być na najszybszym urządzeniu z systemem iOS, które kiedykolwiek trafiło na rynek.
Nie jest to duży odcinek, aby oczekiwać, że iPad 3 będzie gotowy na 4G LTE, zwłaszcza, że jest oczekiwany od jakiegoś czasu, a sieci rosną z dnia na dzień.   Z drugiej strony procesor A6 będzie świetną nową funkcją dla tabletu, zwłaszcza, że musi być czterordzeniowy i konkurować z mobilnym procesorem Tegra-3.   Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych wiadomościach na iPadzie 3.