iPad HD stanie się iPadem 2 Pro: wydany przed iPadem 3

iPad HD stanie się iPadem 2 Pro: wydany przed iPadem 3

16 stycznia, 2020 Wyłącz przez webadmin

 

Jeśli najnowsze plotki na temat iPada 3 są prawdziwe, to iPad hd zostanie wydany przed iPadem 3. Zgodnie z tymi plotkami krążącymi teraz w Internecie, iPad HD będzie towarzyszył iPadowi 2 na rynku i będzie służył jako wyższe urządzenie końcowe dla poważnego Guru tabletów.

Początkowo Apple podobno wypuścił iPada 2 Plus, zanim zobaczył iPada 3 później w 2012 roku. Plotki mówią teraz, że iPad HD pojawi się na rynku przed iPadem 3 i zaoferował pewne informacje na temat tego, co dokładnie zamierza zrobić to urządzenie.

dla iPad HD, aby pomieścić wysokiej klasy użytkowników mediów

IPad HD ma zostać ogłoszony wraz z najnowszym iPhonem firmy Apple, a następnie pełną produkcję i datę premiery wkrótce potem. Mówi się, że Apple przygotowuje iPada HD do naśladowania relacji między MacBookiem a MacBookiem Pro.

Laptop MacBook jest przeznaczony dla przeciętnego użytkownika, a Pro jest przeznaczony dla osób zainteresowanych większą mocą oraz montażem graficznym i wideo. W obecnej formie iPad HD będzie polował na tych, którzy potrzebują znacznie mocniejszego tabletu z multimediami cyfrowymi.

Czy iPad HD wpłynie na datę premiery iPada 3?

oczekuje się, że iOS 5 dotrze do odbiorców we wrześniu, co oznacza, że oba urządzenia powinny zostać wydane w tym samym czasie, a także z długo oczekiwanym systemem operacyjnym. Uważamy, że Apple zachowa kilka fajnych funkcji na iOS 5 wyłącznie na iPada HD, a jeśli nie, to zdecydowanie na iPada 3. Jeśli iPad 3 jest nadal planowany na 2012 rok, to do czasu, gdy zdobi iPada 3, będzie czas na ponowne uruchomienie, aktualizacje i ulepszone funkcje dla systemu iOS 5.

Nie ma jeszcze słowa o cenie dla tego wysokiej klasy tabletu o nazwie iPad HD, ale jeśli będzie on przewyższał 64GB iPada 2 Cóż, prawdopodobnie przekroczy cenę 829 USD, która jest obecnie warta tego tabletu.
Jeśli tak, to prawdopodobnie nie zmieści się w przedziale cenowym szerokiego grona odbiorców, ale nie jest to dokładnie to, do czego jest przeznaczony. IPad HD jest raczej zaawansowaną potęgą graficzną i redakcyjną, więc najlepiej poczekać z iPadem 3, Jeśli nie potrzebujesz tych funkcji i zaawansowanych specyfikacji.